Telefon
WhatsApp

Zamanın Teslimat

Tüm projelerimizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

35 Yllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 35 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

İstenilen Standartlarda

İstenilen Kurum ve Kuruluş standartlarına uygun.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, zamanında teslim.

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

1988 Yılından beri Mühendislik (Jeodezi ve Fotoğrametri) sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Tüm Harita mühendislik işlerinde tecrübeli kadrosuyla taahhüt yapan, Harita Mühendisleri Odası'ndan faaliyet alanı "Mühendislik Hizmetleri" tescilli, günümüzde ürün ve hizmette toplam kaliteye verdiği önem ve müşteriye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle, ülkemiz ekonomisinde yaşanan dinamik, yenilikçi ve atılımcı yaklaşımın öncülerindendir

 

  2000 yılından itibaren taşınmaz hukukunda da hizmet vermeye başlamış bu konuda da öncü olmaya çalışmaktadır. Taşınmazların hukuki meselelerine, mühendislik ve hukukçu işbirliği ile çözüm getirilmeye çalışılmış ve çalışılmaya da devam edilmektedir. Böylece, birçok taşınmaz ve/veya imar sorunları davaya gerek kalmadan da çözülme imkanına kavuşabilmektedir. Açılmış davalarda da, harita mühendisliği ve hukukçu işbirliği ile mesele ve haklılık ile mahkemenin izleyeceği yol daha iyi izah edilebilmektedir. 2006 yılından bu yana yine harita mühendisliği ve hukukçu işbirliği ile enerji yatırımlarında ihtiyaç duyulan taşınmazların edinim süreçlerinde de yardımcı olunmuştur. Bu güne kadar 1000’ den fazla taşınmazın acele el koyma kararları alınmış ve kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescil davaları sonuçlandırılmıştır. Ayrıca, özelleştirme yoluyla alınan işlemelerin, taşınmazlarının mevcut durumları (arazi, tapu kayıt) tespit edilerek hukuki durumları araştırılarak işletmelere yol gösterilmektedir.

  ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli deneyimli teknik kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir

 

MESLEĞE BAKIŞIMIZ


  Bir ülkenin kalkınmasında mesleğimizin öneminin farkındayız. Artık Haritacılık denince sadece şehirlerin imar planlarına, yol projelerine altlık değil artık bir ülkenin tüm topraklarının en iyi şekilde değerlendirilmesi milli ekonomi açısından çok önemlidir. Bunun için mesleğimiz tüm doğal kaynakların en iyi kullanılması için önce devreye girmelidir. 

Artık dünyamızda ve ülkemizde su kaynakları en iyi şekilde kullanılmalı. Maliyeti en düşük olacak şekilde uygulama projeleri hazırlanmalıdır. Bütün bunların temelinde iyi bir Jeodezi ve Fotoğrametri hizmeti ve hukukundan geçtiğini biliyor ve bu doğrultuda inşallah en iyi kalitenin artacağına inanıyoruz. 

Yıllık Tecrübe

Yıllık Tecrübe

Yıllık Tecrübe

SON PROJELERİMİZ

MÜŞTERİ YORUMLARI

BİZ SİZİ ARAYALIM